Částečná koordinace svatebního dne

Tato služba je právě pro Vás, pokud nechcete mít koordinátory na svatbě celý den, ale pouze chcete, abychom zorganizovali určitou část svatebního dne. Ať už se jedná o ranní přípravy - kdy jde většinou o nejhektičtější část dne - nevěsta se chystá, ženich jede pro kytky, přijíždí svatebčané a většinou jsou to maminky, které neví, co dřív - pomáhat nevěstě, seznamovat svatebčany, chystat menší pohoštění pro svatebčany, oblékat se, líčit, česat, nebo pomáhat při zdobení aut? Ačkoliv nevěsta to taky nemá jednoduché - pomaluje se dostavuje nervozita, šaty nejdou zašněrovat, pořád nějak nesedí, musí pózovat fotografovi (ač to pak na fotkách vypadá přirozeně, věřte nevěsty, že není :) ), kameram chce taky mít taky pěkný záběr, takže šaty musíte kvůli tomu šněrovat znovu, aby bylo vše natočené a najednou zjišťujete, že jste nabrali zpoždění, hledáte občanku,...

Můžete nás využít i jen na obřad - po které straně má jít žena, kdo první nasazuje prstýnek..? Nebojte se, vše Vám povíme, aby obřad proběhl tak, jak má.

Obáváte se, že nikdo z kamarádů Vám nevymyslí zábavu na večer a přesto byste si rádi zahráli nějakou tu vtipnu hru, jak měla sestřenice na svatbě? I s tím Vám můžeme pomoci. Existuje množstí her a spousta možností zábavy, záleží je na Vás, co si vyberete.

 

Cena: od 2.800 Kč / 4 hod. + 400 Kč / každá další započatá hodina*

* cena se odvíjí od počtu hostů a celkové náročnosti svatby