O nás

Lucka

Je hlavou celé agentury, ne nadarmo celý den při práci má popíjí kávu z hrníčku "The boss" :)  Věnovat svatbám se rozhodla po vlastní svatbě před několika lety, jelikož jí plánování svateb tak chytilo, že se odmítala smířit s myšlenkou, že jí svatbou vše skončilo. Velmi ráda plánuje například výzdoby, kde se může kreativně vyřádit (pokud jí snoubenci nechají volnou ruku), je ovšem v tomhle perfekcionistka, takže ji občas spolupracovníci při přípravě výzdoby i celé svatby proklínají :)

Jako svou silnou stránku a velkou výhodu vidím to, že díky vlastní svatbě vím, jak se nevěsta cítí, co prožívá a dokážu se vžít do její situace, což mi při plánování vlastní svatby dost chybělo – mít kolem sebe někoho, kdo by věděl, jaké to je, být na místě nevěsty, která chce mít i přes všechny překážky perfektní svatbu a pomáhal by mi zvládnout to veškeré svatební šílenství :)

Budete-li chtít vymyslet svatební výzdobu, zpracovat kalkulaci, udělat svatební noviny či například objednat svatební oznámení, budete komunikovat právě se mnou :) Neváhejte se proto na mě obrátit a to mailem, telefonicky či klidně formou SMS a na facebooku.

 

Vláďa

Hlavu agentury už znáte, takže ještě Vám představíme naše svaly – Vláďu. Vláďa k tomu přišel trochu jako slepý k houslím, požádal svou vyvolenou o ruku a najednou z toho byla svatební agentura :) Vláďa je nejen koordinátor, ale také hlavně bavič na svatbách, takže žádná svatební hra by se bez něj neobešla. Je také duší naší svatební půjčovny, připravuje pro Vás týdně desítky objednávek, veškeré věci z půjčovny pere, čistí, suší, skládá a chystá. Bez něj by naše půjčovna nemohla fungovat.

Pro spoustu mužů je svatba noční můra – stejně tak byla pro mne. Vybírání a hledání všeho možného, o čemž jsem nikdy neslyšel a ani netušil, k čemu je to vlastně nutné, mne pomalu dohnalo na pokraj šílenství. Takže přesně vím, jak se my, páni tvorstva cítíme, když naše drahé polovičky řeší něco, o čem nemáme ani potuchy :) V našem týmu sloužím jako taková opora pro pány, pomůžu Vám z toho všeho vyváznout bez vážnějších psychických důsledků, které v nás svatební šílenství našich drahých poloviček obvykle zanechá :) Dále se také samozřejmě, společně se svou ženou, starám o bezproblémový chod nejen svatebních příprav, ale také o to, aby váš den D byl nejhezčím dnem Vašeho života.

Budete-li tedy chtít řešit Vaši objednávku ze svatební půjčovny, něco objednat či objednávku upravit, budeme to řešit spolu. Také Vám budu zasílat smlouvu o pronájmu dekorací, zodpovídat Vaše dotazy, a pokud nás máte i na svatbě, tak Vás určitě pobavím při moderování her :)

 

Vždy se snažíme, zároveň s Vámi, nalézt nejlepší možné řešení. Zkrátka, pokud od nás budete chtít zajistit modré z nebe, dostanete modré z nebe a ještě si budete moct vybrat odstín.

I pokud v naší nabídce služeb nenaleznete to, co byste rádi, nezoufejte. Neznamená to, že bychom to nebyli schopni nabídnout. Nabízíme kompletní svatební servis, jak svépomocí, tak ve spolupráci s mnoha externími dodavateli, proto se nebojte kontaktovat nás s jakýmikoliv požadavky, či přáními.

Lucka a Vláďa – jsme jeden tým, takže se budete po celou dobu Vašich příprav (vyjma první nezávazné schůzky, kde je možné, že bude jen jeden z nás, abychom si nejprve ujasnili, jakým směrem se vlastně naše spolupráce bude ubírat). Uvidíme se společně tedy od tvorby harmonogramu až po Vaši svatbu, setkávat s námi oběma a to hned z několika důvodů:

  • Je pro nás důležité, vytvořit si s Vámi dobrý vztah, jelikož chceme, abyste se s námi cítili dobře, jako s přáteli a ne jako s někým cizím. Hlavně ve Váš velký den je důležité, aby jste kolem sebe měli lidi, které znáte a víte, že se na ně můžete spolehnout. Proto je důležité, se s námi oběma poznat hned na začátku.
  • Lucka byla také jednou nevěsta, takže se dokáže vcítit do kůže nastávající nevěsty, ale co chudák ženich, kterému z toho jde většinou akorát hlava kolem ze všeho toho plánování.

© 2012-2018 Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího souhlasu autorky Lucie Bilanové (www.svatebni-koordinace.cz) je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění, přepsání, distribuce či kopírování jakéhokoli materiálu, textu či obrázků z tohoto webu. Jakékoliv neoprávněné užití je porušením autorských práv.