Tak jako každý, kdo plánuje svatbu, jsme chtěli, aby naše svatba byla krásná a nejenom my, ale všichni svatebčané na ni dlouho vzpomínali. Když snoubenka sjednala schůzku s koordinátory, nebyl jsem moc nadšený, ale nakonec jsem byl rád, že jsme s nimi spolupracovali.

Nejenom, že nám během příprav pomohli radami, které člověka ani před svatbou nenapadnou, ale také zajištěním dalších „propriet“ pro svatební den. Pomáhali nám jak připravit místnost v restauraci, tak nazdobit okolí domu (terasa, brána, atd.), kde se ráno svatebčané setkali. Zajistili nám tisk svatebních oznámení, cedulek na svatební stoly a pomáhali i se zajištěním (a naplněním) drobných dárků, které jsme měli pro svatebčany. Každý dostával „kapesníček-Pumprlíček s vyšíváním“ a „lahvinku se svatební Pumprlovicou“ s naší fotkou. A na závěr svatby nám zajistili ohňostroj.

Měli jsme svatbu na pěkném místě, GOLF resort u Olomouce, no, cena neodpovídala kvalitě služeb. Vláďa s Luckou „improvizovali“ a pomáhali „nad rámec“ své činnosti, občas museli bohužel i suplovat personál restaurace.

Zajistili také hladký chod programu, zpíval nám Peter Nagy, bylo to velice fajn odpoledne a Vláďa s Luckou poté večer organizovali super svatební hry, které bavili všechny svatebčany.

Nutno říct, že od brzkých ranních hodin, kdy pomáhali nevěstě a organizaci např. zdobení aut, odobierky v domě ženicha a nevěsty, se nezastavili až do pozdních večerních hodin.

S jejich službami jsme byli maximálně spokojeni a můžeme doporučit!!!!

Protože svůj nejdůležitější den v životě chce každý prožít v klidu :-) 

 

Ing. Miloslav Pumprla, MBA  &  MUDR. Ivica Pumprlová